Firmamız Hakkında

2006 yılında mühendislik üzerine kurulu iş hayatımız 7 yıl tecrübe edindikten sonra 2013 yılında İstanbul’da firmalaşmıştır. Halen Sancaktepe-İstanbul’da bulunan ofisimiz ile sizlere proje, taahhüt, mühendislik danışma ve malzeme tedarik konusunda hizmet vermekteyiz..

Kuruluş amacı olarak her ne kadar elektrik-elektronik konularında uzman ekip kurma ve bu konularda hizmet verme düşüncemiz olsa da , değişen piyasa koşullarında mekanik ve sıhhi tesisat dallarını da bünyemize kattık.

Başta Türkmenistan olmak üzere, yurt dışı işlerimizde birçok prestijli projeleri başarı ile bitirdik. Şimdilerde Özbekistan ve Kosova’ ya açılıyoruz..

Amatör ruhumuz, deneyimli kadromuz ve bitmek bilmeyen enerjimizle her zaman yanınızdayız…

Başlıca İş Konularımız

 Proje ve Mühendislik hizmetleri, Enerji Nakil Hatları, Trafo ve Isı merkezleri, Elektrik-Elektronik Tesisat, Sıhhi Tesisat, İklimlendirme ve Havalandırma Tesisatı, Malzeme Tedariği ve Satış Sonrası Destek, Test Devreye Alma, Kabul ve Abonelik İşlemleri.

FARKLARIMIZ

Kaliteli Donanım

Başta Fluke olmak üzere dünyaca ünlü markalar ile çalışıyoruz. Kalitenin tesadüf olmadığını biliyor, işimizi şansa bırakmıyoruz.

Deneyimli Kadro

10 yılı aşkın deneyime sahip, tecrübesini refleks haline getirmiş, alanında uzman ve pratik personelimizle yapılarınız emin ellerde.

Malzeme Tedarik

Tamamı TSE ve ISO kalite belgelerine sahip, bulunduğu coğrafya şartlarını karşılayabilecek yeterlilikte kullanılan malzemeler ile optimum çözümler sunmaktayız.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Bir Kaç Neden Daha…

TEST EKİPMANLARI

Test ve devreye alma işlerinde dünyaca ünlü markalar ile çalışmaktayız. Teklif ve iş sürecinde detaylı olarak kullanılacak ekipman listesi tarafınıza gönderilir ve kabul işleri bu cihazlardan alınacak raporlara göre yapılır.

KALİTE BELGELERİMİZ

Yakında bu bölümde güncel kalite belgelerimizi görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ekstra belge ihtiyaçlarınız için ofisimiz ile iletişim sayfasında belirtilen çalışma saatlerinde irtibat kurabilirsiniz.

EKONOMİK

Maliyet konusundaki hassasiyetleri dikkate alarak detaylıca hazırladığımız teklifler sayesinde sizlere en ekonomik çözümleri sunuyoruz. Böylece daha işe başlamadan ne yapılacağını ve maliyetini ayrıntılı olarak görebiliyor, sürprizler ile karşılaşmıyorsunuz.

GARANTİ SÜRELERİ

Bitirdiğimiz projelerimiz ömür boyu firmamız garantisinde. Yaptığımız işçilikler ve kullandığımız malzemeler ise aksi belirtilmedikçe 2 yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

+10 Yıllık Tecrübe

Firma kurucumuz ve çalışan ekibimiz en az 10 yıl konusunda tecrübeli insanlardan oluşmaktadır. Biliyoruz ki yapılarınız sizin için çok değerli. Güven garantimizi tecrübeli çalışanlarımızla veriyoruz.

DESTEK

Gerekli kalite ve donanım ile bitirdiğimiz işlerimizde satış sonrası desteğimizle sizleri müşterileriniz veya işverenleriniz ile yalnız bırakmıyoruz. İstenilen değişiklikleri projelere işleyerek en az maliyetle gerçekleştiriyor ve garanti süresince olası arızalara karşı işlerinize ait bir gezer ekip oluşturuyoruz.