Hizmetlerimiz

Mühendislik

Bir sorunla karşılaştınız ve çözüme ihtiyacınız mı var?
Ekibimizle yanınızdayız. Elektromekanik konularda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak mühendislik çözümlerimiz ile yanınızdayız.

Proje

Kısa sürede hazırladığımız ve sizlere optimum sonuçlar veren proje kadromuz, gerek sizin iş yerinizde gerekse ofis bünyemizde sizlere hizmet vermektedir.

Danışmanlık

İşinize başladınız ve ilerleme kaydettiniz. Fakat bir denetmene veya elektromekanikte bir bilirkişiye ihtiyaç duydunuz. İşte o zamanda yanınızdayız. Gerek proje, gerekse taahhüt işlerinizde sizlere esnek saatlerde ve yüksek yeterlilikte danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Taahhüt

Projelerinizdeki işleri kaliteli ve hızlı ayrıca ekonomik olarak yerine getirmeyi taahhüt ediyoruz.  Projelerinizi ister sadece işçilik ister malzemeli işçilik olarak teklif ediyor ve siz hangisini uygun görürseniz biz yeterli kadro ve ekipman ile yerine getiriyoruz.

Satış

Malzeme tedariği ve satışımız bulunmaktadır. En hızlı ve ekonomik şekilde tekliflerimizi öğrenmek için lütfen irtibata geçiniz. Malzemelerimiz TSE, CE, ISO belgelidir.

Destek ve Garanti

İşçilik ve malzeme konularında firmamızdan aldığınız tüm hizmetler garantimiz ve sorumluluğumuz altındadır. Bunu sizinle yapılan her sözleşmenin altında belirtiyoruz.